Hakkımızda

Kablomax Enerji ; sürekli büyüyen dünya kablo pazarındaki müşterilerine,  25 yıllık yüksek deneyimi ile hizmet veren bir firmadır. Kuruluş itibari ile iç piyasa ağırlıklı çalışan firmamız yurt dışından gelen yoğun talep üzerine ihracata yönelik çalışmalar başlatmıştır. 

Kablomax, günümüzde 20' den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Bu başarının arkasında;  firmamızın işine gösterdiği saygı, mükemmel ve hızlı servis, ekibimizin bu sektördeki deneyimi ve müşteri memnuniyetine verdiği önem bulunmaktadır. 

Misyonumuz ; Alçak ve orta gerilim enerji kablolarının yanı sıra  özel üretim kabloların da üretimini ve ticaretini yapmaktır. Yılların getirdiği bilgi ve deneyimimiz ile müşterilerimizin talep edeceği ürünleri uluslararası kalite standartlarında, sorunsuz biçimde ve en kısa zamanda teslim etmek öncelikli hedeflerimizdendir. 

Vizyonumuz ; Yüksek kalite anlayışımız ve profesyonel kadromuz ile pazarda tercih edilen bir marka haline gelmektir.
Siparişten satış sonuna kadar vereceğimiz tüm hizmetlerde uygulayacağımız ”toplam kalite yönetimi" neticesinde Kablomax' ın,  siz değerli müşterilerimizin tercih listesinde ilk sırada olacağına inanıyoruz.

yükleniyor..